pěkné cestování

Také rádi cestujete? Pokud ano, tak je naprosto logické, že budete cestovat tam, kde vás to nejvíce láká. I když samozřejmě jsou také lidé, kteří vůbec nemají peníze na to, by také někam cestovali. Můžu to být já. Já sice nejsem úplně chudá, ale nejsem také moc bohatá, ale mám ráda takové cestování, které je opravdu hodně exotické. Samozřejmě, že jsem už byla v Chorvatsku také v Bulharsku a v Itálii. Je to tam moc pěkné, mě to bavilo a bylo to nádherné a klidně bych se tam zase vrátila anebo bych tam klidně i jeden rok bydlela. Ale cestování pro mě znamená i sport a nějaké velké dobrodružství.

Mám ráda moře.

Proto jsem si řekla, že opravdu nejlepší by bylo, kdybych třeba vyhrála ve sportce nějaké velké peníze, nebo kdyby mě někdo pozval opravdu na luxusní perfektní dovolenou. Chtěla bych jet do Dubaje. Dubaj je pro mě opravdu nádherné místo, kde bych chtěla být alespoň dva týdny. Jenomže tohle se mi nikdy nesplní, takže kdybych měla mít tolik peněz, abych mohla mít být dva týdny v Dubaji, tak by mě to stálo tak dvě stě tisíc korun je tam všechno drahé, takže samozřejmě chápu, že obyčejný smrtelník se tam snad ani nedostane. Proto jsem si řekla, že nejlépe udělám, když se také jako zeptám, jestli by nechtěl cestovat se mnou.

Ráda cestuji.

Také bychom vlastně nemuseli být v hotelu, ale mohli bychom být třeba někde ve stanu anebo někde v karavanu. Nejlepší by právě bylo, kdybychom na cestování měli nějaký karavan, kde bychom mohli přespat. To bychom zase ušetřili opravdu spoustu peněz. A při cestování bychom karavan zaparkovali někde na veřejném parkovišti, které je zdarma a mohli bychom tam přespat. A vlastně bychom tam mohli být také déle než dva týdny. Kdybychom si třeba vzali do karavanu lednici a tam uchovávali nějaké potraviny a pití, tak ušetříme více. Potom bychom se procházeli jenom po dubajských plážích. Koukli se do nějakého obchodního centra, dali bychom si tam perfektní oběd a bylo by hotovo. A klidně i po měsíci bych jela domů. Jenomže mám zase malé děti, takže bych takhle dlouho pryč být zase nemohla.