Dostaňte se v pořádku kam potřebujete


Bydlíte ve vyšších polohách, kde je sníh po celý rok a nebo kde napadne už během září? Vyjet kopec pokrytý ledem a sněhem není snadné, a své o tom ví i velmi dobří řidiči. Většina lidí v horách má v garáži terénní auto a pohonem všech kol, protože jinak nemají šanci se dostat kam je potřeba. Jakmile napadne více sněhu, je problém vyjet i ze samotné garáže. Pokud patříte mezi ty, kteří už teď připravují svoje auto na horskou zimu, nezapomínejte na sněhové řetězy na auto. Ty vám mohou zachránit nejenom den, ale i zdraví a život. Zvýší totiž přilnavost pneumatiky a díky tomu svoje auto udržíte snáz na cestě. Slouží i jako vyprošťovací pomůcka pro případ, že zapadnete.

sněhové řetězy

Řetězy jsou dokonce v některých polohách povinné ze zákona v zimních měsících, takže pokud se chystáte strávit třeba Silvestra na horách, nejspíš vás tato výbava taky nemine. Vždy si včas ověřte, co všechno musíte mít, protože jinak vás pokuta nemine. V nížinách dokonce během zimy nemusíte mít ani zimní pneumatiky, pokud není na silnicích souvislá vrstva ledu nebo sněhu, proto se snadno může stát, že něco zanedbáte – protože vás jednoduše nenapadne že pro hory totéž neplatí.

hory zima

U nás najdete několik druhů řetězů pro spoustu aut – najdete je u nás jak pro osobní auta, tak pro kamiony i dodávky. A protože pracovat v lesích se musí i během zimy, prodáváme i řetězy na traktory. Pokud nevíte jaký řetěz vybrat, rádi vám s výběrem pomůžeme. U nás najdete spoustu příslušenství náhradních dílů pro mnohá auta. Součástí naší nabídky je veškerá povinná i nepovinná výbava do aut. Pokud něco hledáte do svého auta, najdete to u nás. Jsme specialisté na výbavu aut, a určitě u nás najdete všechno co potřebujete. S námi máte jistotu, že dojedete kam potřebujete. Pamatujte ale na to, že je potřeba umět pracovat i s řetězy a tak se raději podívejte na nějaké instruktážní video, které vám poradí jak na to.