Moderní ploty


Je to už opravdu hodně dlouho, kdy jsme se s partnerem rozhodli, že budeme také rekonstruovat náš dům a že zároveň také uděláme opravdu krásný a nový plot. Ne, že bychom měli opravdu už přestárlý náš plot, ale on sice byl už takový trošku starší, ale nejhorší na tom bylo a že v něm byly díry. On byl uhnilý a nepevný, takže jak stále pršelo a byly ty dřevěné tyčky více dole, tak začalo to postupně uhnívat a byl potom veliký problém. Protože my máme takového středně velkého psa, který nám potom začal utíkat. Naštěstí nikdy nikoho nepokousal, ale stejně víte, mnoha lidem vadí, když cizí větší pes někdy běhá po vesnici. Naštěstí se nikdy nestal žádný problém, ale i nám je docela nepříjemné, když k nám třeba vleze cizí pes a potom tam nadělá paseku.

Plot z betonu je in.

Kolikrát se nám už stalo, že třeba cizí pes nám vyhrabal celé záhonky, takže potom už jsme měli opravdu velikou smůlu, protože jsme měli po úrodě. Proto jsem si řekla, že mně by se nejvíce líbily betonové ploty. A my bydlíme s partnerem už delší dobu v Lanškrouně, takže jsme na webových stránkách montazmpc.cz našli, že existují opravdu kvalitní firmy, které právě dělají betonové ploty z Lanškrouna. Takže jsem s partnerem vůbec nemeškali a ihned jsme se ozvali firmě, která právě zprostředkovává betonové ploty z Lanškrouna.

Chystáme nový plot.

Byli jsme opravdu mile překvapeni, když se nás potom ujali samí profesionálové, kteří mají betonové ploty z Lanškrouna opravdu v malíku. My jsme s partnerem si právě řekli, že si raději připlatíme za nějakou opravdu hodně kvalitní firmu, která už má něco za sebou, než nějakou novinku, kdy se někdo vychvaluje, že tohle umí a že už to dělal mnohokrát. Kolikrát je ale opak pravdou. Nicméně tato firma je velice kvalitní a uvidíte, že i vy byste byli spokojeni, kdy byste si od nich nechali udělat betonové ploty z Lanškrouna. Jsem spokojená, protože i soused se najednou rozhodl, že si také udělá místo dřevěného plotu betonový plot, aby také byl moderní, stejně jako my.