Kvalitní nabíječky na mobil


Každá bezdrátová elektronika se občas vybije, a aby se mohla používat dál, je potřeba baterii zase dobít. Při používání bezdrátových spotřebičů a telefonů bychom měli dbát na zásady bezpečného nabíjení baterie. Málokdo si to uvědomuje, ale to jak se chováme k baterii má největší vliv na její životnost. Zařízení bychom nikdy neměli nechat zcela vybít, ale jakmile klesne baterie zhruba na 20 %, už bychom měli začít s nabíjením.

dobíjecí stanice

Správné nabíjení = delší životnost
Protože ani baterie do telefonu nepatří mezi korunové položky, měli bychom se snažit, aby byla baterie v telefonu v dobré kondici. Chytré telefony se samozřejmě vlivem používání aplikací vybíjí rychleji, ale je možné životnost baterie výrazně prodloužit. Stačí ji nevybíjet na nulu a nenechávat na nabíječce přes noc. Telefon bychom měli nechat být po celou dobu nabíjení, protože používáním telefonu v nabíječce ho znova vybíjíme.

Nabíječka na iPhone je kritizovaná, protože její koncovka není zrovna dobře vymyšlená. Často dochází k tomu, že se rozlomí. Stačí totiž párkrát nabíječku neopatrně stočit a konec se rozlomí. Pokud patříte mezi ty, kteří si s telefonem dokážou nehrát než se plně nabije a sundáte ho z nabíječky, můžete si pořídit bezdrátovou nabíječku, která se stává mezi uživateli jablečných telefonů stále populárnější. Telefon nemusíte přímo zapojovat do sítě, ale prostě jej položíte na podložku, kde se nabije. Nabíjení funguje i přes obal.

apple iphone

Můžete si vybrat ze dvou variant – samostatnou nabíječku jen pro telefon, a nebo si můžete pořídit nabíjecí stanici pro telefon, sluchátka a hodinky. Je jena na vás co si vyberete, obojí je velmi efektivní a žádané. U nás najdete spoustu příslušenství pro iPhony, a to za skvělé ceny. Jestli hledáte kvalitní nabíječku nebo třeba stylový obal, můžete si vybrat z naší široké nabídky produktů.