Změna je třeba


Vytvořit ideální interiér opravdu není jednoduché. Je potřeba vzít v potaz stávající uspořádání bytu, stav nemovitosti a v neposlední řadě také finanční možnosti klienta. Přesto roste počet lidí, kteří se při změnách bydlení obrací na designéry a architekty. Když se někdo rozhodne že potřebuje jeho bydlení změnu, někdo tím myslí jen výmalbu nebo výměnu nábytku. A opravdu někdy stačí i takto malý rozdíl, abyste dosáhli svého cíle. Většinou je ale nutný daleko větší zásah, kterým dojde k proměně celého interiéru a vám tak vznikne úplně nový domov.

stavba projekt

Jsou to kouzla
V mnoha případech se nedá nic zvětšit ani zmenšit, a tak je potřeba vymyslet koncept, ve kterém bude mít každý člen domácnosti svoje soukromí. Někdy je opravdu nutné počítat každý centimetr. A právě v těchto případech je velice vhodné se obrátit na odborníka, který se zabývá návrhy bytových interiérů Bydesign
. Nejen, že pro vás vybere vhodnou kombinaci barev a vybere vám všechno zařízení od podlah až po svítidlo, ale především připraví dispozici tak, aby nikomu nechybělo místo pro život.

moderní interiér

Není to jednoduché
Důvodů, proč se na nás obrací klienti ve stále větším počtu, je hned několik. A tím hlavním je, že vytvořit interiér není tak snadné jak se na první pohled často zdá. Nejde jen o to říct si kde chcete ložnici a kde kuchyni, ale je nutné se zamyslet nad tím, zda jste si vybrali vhodné rozmístění jednotlivých pokojů. Obyvatelé domácnosti by se neměli rušit, což je hlavně v malých bytech často problém. I když vám designer s lecčím pomůže, nelze čekat, že vám byt nafoukne. Pokud víte že je vás v maličkém bytě víc než je vhodné, nezbude vám nakonec nejspíš nic jiného než se poohlédnout po větším bydlení.
Často ale stačí dostavět či zbourat příčku, a vyřeší se tím mnoho problémů s bydlením. Bydlet by se vám mělo pohodlně, proto zbytečně netrpte v nevyhovujícím bytě.