Už to není o katalogu.


V dnešní době předělání kuchyně nebo kuchyňského koutu není žádný problém. Dříve jste si museli vybrat typ podle brožury s fotkami, které kuchyně vám daná firma vyráběla a nabízela na smontování. Dnes už to tak nechodí. Nemusíte mít kuchyni stejnou jako půlka národa, protože jste si vybrali oblíbenou firmu na novou kuchyni. Můžete si nechat udělat kuchyni podle sebe. Ano musí mít nějaký styl, ale firmy se tak posunuli, že jejich výběr materiálu, se kterým pracují velmi obsáhlý a můžete ho různě kombinovat s jiným provedením pracovní desky, což je velkou výhodou. Můžete mít desku se stylem dřeva, mramoru, betonu a další provedení.

konfigurátor kuchyně

Ovšem co si budeme, stále je největším favoritem světlá kuchyně s dřevěnou pracovní deskou, doplněnou o zajímavý druh kachliček na kuchyňské zdi. Někteří lidé si nechávají udělat i styl kuchyně černý, kdy je většina prostoru a skříněk v tmavé barvě. Ovšem musíte mít na tento druh stylu dostatečně světlou místnost, jinak pro vás bude prostor temný a budete v něm muset stále svítit. Dobře si promyslete, jaký styl provedení nové kuchyně si zvolíte, budete se na ní muset dívat dalších x let. S výběrem kuchyně vám nikdo nepomůže, bude to práce pouze vaše a vašich nejbližších.

konfigurátor kuchyně

Můžete si nechat poradit od členů domácnosti, co by se jim líbilo, ale konečné rozhodnutí uděláte stejně vy. Ovšem s rozložením a lepším uspořádáním vám může pomoci konfigurátor kuchyní https://www.glanckuchyne.cz/cs/m-22-moderni-kuchyn, kde si můžete vyzkoušet, jestli se vám kuchyň dá poskládat jinak. Ovšem musí to jít tak, abyste nemuseli tahat vodu a odpady přes půlku kuchyně. Udělejte si jí praktičtější a zabudujte si do ní myčku na nádobí, co vám bude šetřit vodu a peníze. Můžete si krásně nastínit, kam co přijde a zda se vám určité rozměry skříněk a polic do prostoru vlezou, tak, aby vám to vyhovovalo. Můžete si přesunout troubu a dát jí výš do jedné obrovské skříně společně s mikrovlnou troubou a prostorem pro potraviny. Budete tak do ní lépe vidět, aniž byste se museli ohnout. Takže stačí jen zapřemýšlet a zkusit to jinak.