Svatba a její krásy


Pokud plánujete svůj nejhezčí den v životě a tím je jistě svatba, asi vám musí být jasné, že první, o čem přemýšlí nevěsta, když se svým nastávajícím plánují svatbu, jsou svatební šaty praha. Není jednoduché svatební šaty vybrat – existuje tolik modelů a variací a pro kterou se má nevěsta rozhodnout? Vždyť všechno jí přece tak sluší! A je to pravda. Žena sama o sobě je něžné nádherné stvoření a co teprve když na sebe oblékne svatební šaty. To je potom dokonalá princezna, která se prochází po naší krásné zemi a vypadá doslova jako anděl… Za tu dobu, co jsem si o svatebních šatech kdysi něco studovala, jsem měla možnost pochopit pár informací.

saty

Mezi takové ty nejznámější typy svatebních šatů patří sukničkové, to jsou takové ty obrovské rozvětvené. Jestli vím, co myslíte. Pak jsou do tvaru mořské panny. Můžou být s výstřihem anebo bez. Na světě existuje tolik modelů. A každý je jiný. A někdo o tom možná ani neví, ale existují i svatební šaty za několik desítek tisíc! Ty už teda panečku musí být. Další dilema představuje to, jestli si šaty nevěsta má koupit, anebo jenom zapůjčit. Přece jenom, vynosí je pravděpodobně asi jen jednou v životě. Těžko se bude procházet ve svatebních šatech na ulici jako na přehlídce.

saty

I když uznávám, že by to byla zajímavá a vtipná podívaná zároveň. Ke svatebním šatům si nevěsta obvykle vybírá nějaký krásný šperk – měl by ladit se svatebními šaty. Takže například nějaké perličky. A ještě k tomu perličkové náušnice a máme půlku za sebou. Ještě je vhodné zapřemýšlet nad svatebními botami. Asi těžko by šla nevěsta k oltáři naboso. V dnešní době je trend nosit k oltáři ke svatebním šatům tenisky. Já bych tedy spíše zvolila lodičky, ale to už je na každé nevěstě, jak se rozhodne. Hlavně, aby svatba vyšla podle jejich představ a byla spokojená.