Schovejte se před deštěm


Plánujete svatbu, oslavu narozenin nebo třeba jen párty s grilováním pro rodinu a přátele? Největší počet těchto akcí se odehrává v létě a na jaře, protože je venku hezky, a toho chce každý využít, nejvíce událostí se odehrává pod čirým nebem. Není nic lepšího než pobyt na čerstvém vzduchu, a to pěkně na sluníčku. Pokud takovou akci plánujete, určitě se díváte na předpověď počasí. Jenže ta často nemusí tak úplně vyjít. Proto je lepší mít v záloze buď možnost přechodu zvenku do nějaké restaurace či pronajatého sálu, a nebo rovnou akci uspořádat pod stanem.

oslava stan

Pokud hledáte pronájem party stanů levně, jste u nás správně. Najdete u nás hned několik velikostí stanů, které jsou nepromokavé, a které vám na přání složíme na místě. Můžete si vypůjčit i zahradní nábytek nebo podlahu. Máme všechno pro vaši skvělou zahradní oslavu pod širým nebem. Abyste nemuseli moknout nebo v polovině rušit celou akci, nezapomeňte si objednat právě stan.

párty stan

Nebojte se toho
Jestli si myslíte že ve stanu nebude vaše oslava tak hezká, prohlédněte si fotografie z podobných akcí. Stany jsou vedle svatebních stodol dokonce velmi populární místa ke konání svateb. Bohatě stačí si jej hezky vyzdobit a rázem máte jedinečné místo s nezaměnitelnou atmosférou. Pod stan se vejde spousta lidí, a schováte pod něj i stoly s občerstvením, vybavení pro DJ a dokonce si pod nimi i zatančíte. Rezervace je ale vždy nutná několik týdnů předem, protože je o ně čím dál větší zájem.

Užijte si svou svatbu nebo oslavu narozenin ve velkém stylu, a rozhodně nic nerušte ani v případě špatného počasí. I svatba v dešti může být krásná, stačí si je pohrát s výzdobou, a rázem na špatné počasí zapomenete. Prohlédněte si fotky z různých akcí pod stanem, a možná vám ta zajímavá atmosféra učaruje, a budete chtít stan hned a ne jen jako náhradní řešení.