Kouzelný tropický strom

Pohádky jsou sice pro malé děti, ale tento kouzelný strom skutečně existuje, jen pochází z oblasti jihovýchodní Asie. Jeho kouzlo spočívá v listech, které se sklízí v různou dobu jejich růstu a na výsledný produkt bude mít i samotné zpracování. Vysoce kvalitní kratom poté rozhodně naleznete na ostrově Borneo. Mimochodem v místní medicíně se používá již řadu staletí a je to z důvodu toho, že je přínosem pro každého, kdo těžce pracuje a potřebuje značný dostatek energie. V této oblasti je samozřejmě příliš velké horko a těžká práce. Kratom pomáhá zvládnout i takové nasazení. Díky tomu do České republiky míří jen kvalitní kratomové produkty, které rozhodně nebudou obsahovat žádné příměsi, pesticidy nebo těžké kovy. Čistý kvalitní prášek plný jedinečného potenciálu.

kratom zelený

Novinky, které se objevují na trhu

Na novinky se vždycky těšíme a budete překvapeni, ale ani v případě kratomu nepřijdete zkrátka. Pokud se zaměříme na zelený kratom, který je skutečně mezi zákazníky velmi oblíbený, tak se v nabídce objevuje novinka a tou je nový Kratom Super Green A+ https://www.greenherbs.cz/news/zeleny-kratom-super-green. Vysoký a vyvážený podíl jednotlivých alkaloidů, to je právě něco, co lze očekávat od tohoto produktu. Je spojován hodně s tím, že dodá energii a podpoří organismus tak, že bude vyrovnaný. Tudíž se bude jedinec více soustředit na práci, a dokonce to může podpořit i náladovost.

druhy kratomu

Zlatá střední cesta

Právě zelený kratom je považován za takovou střední zlatou cestu, který je vhodný jak pro začátečníky, tak zkušené uživatele. Jeho kompletní nabídka nabízí široké možnosti jeho zakoupení. Zde se rovněž můžete dozvědět další podrobnosti o zeleném kratomu i jeho zpracování, které je podle místních tradic a řadí se mezi nejlepší. Listy se suší na přímém slunci a poté se melou na jemný prášek, z kterého si můžete připravit chutný nápoj. Zelený kratom může mít sytě zelenou barvu, která může přecházet po světle zelenou. To je v závislosti na tom, zda je sklizeň z mladších nebo dospělých listů.