Hypotéka přesně pro vás


Znáte některé druhy hypoték jako například hypotéku bez registru? Pokud ano, tak vám fandím, protože mnoho lidí mi stále dokola opakuje, že prý hypotéka bez registru vůbec neexistuje. Jenomže to se asi nepodívali na internet. Na internetu najdete opravdu plno informací o všech typů a druhů hypoték. Hypotéka není jenom jedna. Například moje maminka mi řekla, že ona dříve si vzala hypotéku a byl to jenom jeden jediný druh hypotéky. Samozřejmě že v dnešní době je to úplně jiné. Dneska existuje hypotéka na pozemek anebo také hypotéka pro podnikatele. Samozřejmě je také několik druhů hypoték amerických a potom je také hypotéka bez registru https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru.

Chci mít bydlení ve vlastním vlastnictví.

My jsme s partnerem také dlouho chtěli si vzít hypotéku. Protože máme dvě děti a stále jsme bydleli v nájmu, byly tam pouze tři místnosti. Takový malý třípokojový byt. Ze začátku s jedním dítětem to samozřejmě jde a stačí vám to, protože tam také máte dostatek soukromí, jenomže potom, když máte už více dětí, tak se tam necítíte tak více v soukromí a dost v pohodě. Já jsem totiž na to, abych měla také s partnerem nějaké soukromí, protože když dva lidé nemají soukromí a jsou všude jenom děti, tak potom také vztah může trpět a utrpět opravdu veliké ztráty a komplikace, proto je opravdu skvělé, že existuje hypotéka bez registru.

Kdo by nechtěl své bydlení?

Partner říkal, že dřív, když dříve pracoval v bance, tak mnoho lidí si prý bralo hypotéky bez registru. Byla jsem překvapená, že partner tohle všechno zná. Potom jsem se vlastně dozvěděla a vzpomněla jsem si, že on tři roky pracoval právě v bance. Na hypotečních úvěrech. Řekla jsem si, že když se partner v tomhle vyzná, tak určitě bude vědět, že právě hypotéka bez registru je bezproblémová a že se vyplatí. Partner řekl, že jednoho dne si právě hypotéku bez registru vezmeme. A pořídíme si alespoň pětipokojový byt anebo nějaký menší domeček s velikou zahradou.