Dům podle vašich představ

Už dávno se nestaví jen řadové domky. Posledních zhruba dvacet let jsou v módě samostatně stojící domy, které se většinou liší od ostatních svým exteriérem. Už mnoho let jsou velice populární bungalovy s valbovou střechou. Vypadají opravdu dobře a to je také důvod proč si je lidé vybírají. V posledních pár letech se staví nejen zděné domy ale i dřevostavby. Pokud si chcete dopřát vlastní bydlení v rodinném domě, asi budete chtít novostavbu. Někdo si je jistý tím že dokáže postavit celý dům sám, ale kdo nemá zkušenosti, měl by zvážit stavbu prostřednictvím stavební firmy.

projekt domu

Stavební povolení
Pokud máte stavební pozemek a chcete jej využít, musíte si nejdříve zajistit stavení povolení. Nelegální stavba bez povolení totiž může vyjít pěkně draho. Úřad vám může udělit vysokou pokutu a celá stavba se vám může prodražit. Je lepší mít povolení předem. Soud si zvolíte stavbu u nás, můžeme vám povolení zařídit. Ihned poté můžeme začít stavět.

Stavíme dřevostavby, ale můžete si u nás objednat i zděný bungalov na klíč. Stavba domů na klíč je naší specialitou. Stavíme domy po celé republice a mezi naše klienty patří už i slavné osobnosti. Prohlédněte si náš web, protože na něm najdete nejen kompletní katalog domů které vám nabízíme, ale také půdorysy a zkušenosti klientů. Jsme spolehlivá firma, která lidem staví jejich sny.

nový bungalov

Co je v ceně?
U každého domu najdete vše, co je zahrnuto v ceně. Dodáváme kompletně hotové domy bez oplocení, které si ovšem můžete přiobjednat. Každý dům je zhotovený v určitém standardu. Změnit si můžete barvu oken a dveří i barvu fasády. A pokud byste chtěli jinou střešní krytinu, i to je možné změnit. V každém domě najdete i tepelné čerpadlo a solární panely. Je to proto, abyste ušetřili peníze za provoz domu v době, kdy je energií málo. S panely budete o něco soběstačnější.