Zviditelnění firmy

Virtuální vs reálný svět

Jméno naší firmy je potřeba neustále budovat a držet ho na dobrém světle, protože se takto může rozšířit mezi více lidí. Tomu můžeme dost pomoci i my, ale měli bychom, a to jít s rozmyslem, aby se nám investované peníze do marketingu vrátily. Ten se dá i dnes dělat v reálném světě, a to třeba za pomoci reklamních předmětů.

budova firmy

Sami se můžete doma podívat, kolik máte propisek od různých firem. Může se však jednat i o hodnotnější produkty, a to konkrétně trička, mikiny a čepice. Při nošení na veřejnosti lze navíc logo firmy vidět, takže je to reklama, za kterou po pořizovacích nákladech nic nedáme. V některých případech si ho kupují sami fanoušci, takže na tom můžeme ještě naopak vydělat. V dnešní době je však dost rozšířený online marketing, protože takto můžeme oslovit lidi, během toho, co třeba sedí na gauči a čtou si zprávy či sledují své oblíbené tvůrce na sociálních sítích.

SEO vs PPC

Pokud jste už někdy zjišťovali, jak přilákat návštěvníky na své webové stránky, tak jste tyto dva pojmy postřehli. Jde tu však o dvě celkem odlišné věci. SEO optimalizace trvá v řádech měsíců a jde nám tu o optimalizaci pro internetové vyhledávače, které pečlivě seřazují podle různých kritérií pod sebe do určitého pořadí.

sledování statistik

Jestliže máte o tuto službu zájem, tak stačí vyžít SEO auditu. Odborníci udělají komplexní testy, aby přišli na to, v čem web pokulhává. Druhá varianta se dá spustit do pár dní a výsledky se začnou hned dostavovat, ovšem po vypnutí PPC nám zase čísla klesnou. Specialistou pro tuto reklamu je společnost PPC Profits, která si poradí s různými reklamními systémy a vše nastaví přesně pro Vás. Je tedy na nás, jakou cestou se chceme vydat. Společnost má propracované webové stránky, kde se můžete srozumitelně dozvědět spoustu informací a třeba Vás přesvědčí, že Vaši firmu můžou tyto služby posunout o velký kus dále.