Svatební veselí až do noci

Připravit svatbu nemusí být nijak zvlášť těžké, jen je důležité na nic nezapomenout. Proto nevěsty, které si nejčastěji plánují svatbu samy, používají svatební plánovací diář, kam si zapíšou všechno co na svatbě chtějí mít. Ženichové toho moc neřeší, protože pro ně je důležité že nějaká svatba bude a většinou se do příprav tolik nezapojují. Zato nevěsty si většinou svatební přípravy užívají na maximum, i když to pro ně často není snadné. Téměř vše se musí zarezervovat měsíce dopředu, protože o svatební věci je velký zájem. Tím spíše, pokud se chcete brát v létě, kdy probíhá největší počet svateb z celého roku.

nevěsta a ženich

Svatební přípravy se odvíjí od toho, kolik lidí na svatbu chcete pozvat. Jen minimum svateb se odehrává pouze za přítomnosti snoubenců a svědků, většina párů chce větší svatbu se všemi příbuznými a přátelil. Je potřeba vybrat vhodné svatební místo, kam se všichni vejdou a které vám poskytne skvělou atmosféru. Mezi nejoblíbenější místa patří dlouhodobě mlýny, stodoly nebo zahradní sály. Výjimkou nejsou ale ani svatby na louce či v lese. Jakmile máte zařízeno vše co potřebujete, musíte se vrhnout ještě na přípravy zábavy. Právě ta je na svatbě velmi důležitá. Nikdo přece nechce mít svatbu, kde všichni budou sedět u stolu a nudit se.

kouzelník čaruje

Co na svatbu zvolit?
Dříve znamenala svatební zábava spíše tanec až do noci. I dnes je běžné že se na svatbách tančí, ale zároveň páry chtějí svatebčany i nějak pobavit. Existuje velké množství různých svatebních her, které si můžete připravit, a mezi nejoblíbenější patří ty, kde nevěsta a ženich prozradí něco málo zábavnou formou o jejich vztahu. Sázkou na jistotu často bývá i kouzelník na svatbu, který může rozproudit zábavu v kteroukoliv denní dobu. Jeho výhoda je v tom, že pobaví všechny věkové kategorie včetně těch nejmenších hostů, kteří mohou dostat třeba balonky ve tvaru zvířátek.