Mistrné umění práce realitního makléře


Realitní makléř se může denně pohybovat na trhu těch nejluxusnějších nemovitostí. Nabízí jejich prodej nebo pronájem za pomocí svých prodejních schopností. Náplní práce makléře je vytváření inzerátů, jejich zveřejňování, vyhledávání nemovitostí k prodeji, které budou vyhovovat klientům. Realitní makléř provádí nemovitostmi na prodej, tyto nemovitosti před nabídkou podrobí obhlídkou, tvoří fotodokumentace a video vizualizace. Interiérů i exteriérů. Pokud rád komunikuje s lidmi, tak má vyhráno.

barevné byty

Schopnosti úspěšného realitního makléře:

  1. Ovládání výborných komunikačních dovedností. Klienti mají své požadavky, které makléř vyslechne a dokáže je zhodnotit. Díky dobré komunikaci je proces prodeje či pronájmu snadný.
  2. Realitní makléř musí být také tak trochu právník a znát zákony týkající se prodeje a nákupu nemovitostí. Orientace ve financování nemovitosti by mu neměla dělat potíže.
  3. Empaticky vytvářet sociální vazby se svými klienty. Pokud vidí klient v realitním makléři přítele, je pro ně rozhodnutí ke koupi nebo pronájmu snazší a svému makléři důvěřují.
  4. Aktivní vyhledávání nových obchodních možností. Rozvíjení sítě kontaktů. Aktivně se vzdělávat v nových možnostech odvětví a finančnictví.
  5. Znalost trhu s nemovitostmi a mít jasnou představu o nabídkách nemovitostí
  6. Ovládání marketingových nástrojů. Propagace zahrnuje prezentování sebe a nemovitosti v online ale i offline marketingových kanálech. Makléř má přehled o možnostech a ví jak vytvořit virtuální prohlídku.
  7. Aby realitní makléř vyjednal co nejlepší podmínky pro prodej, nákup nebo pronájem nemovitosti musí mít dobré vyjednávací schopnosti.
  8. Realitní makléř by se měl neustále a aktivně vzdělávat ve všech oblastech, které s realitami souvisí.
  9. Organizace času je pro makléře, který se věnuje zároveň více nemovitostem a klientům najednou, více než důležitá. Makléř musí umět perfektně organizovat svůj čas.
  10. Slušné chování musí být makléřovy vlastní. V kontaktu s klienty je na místě serióznost a etické chování. Realitní makléř jedná vždy v zájmu svých klientů.

kalkulačka a dům