Doma je nechcete


Nejspíš většina lidí už zažila situaci, kdy jim doma pod nohama proběhla myš. Není to nic příjemného, protože člověku hned poklesne hlavou, kolik jich doma asi je, kam se schovaly a co všechno můžou doma zničit a sežrat. Myši nejsou zrovna vítaným návštěvníkem, a není se co divit. Mohou roznášet nemoci, ničí vybavení domu i samotný dům, a dokážou prokousat spoustu materiálů, než jen krabici od vloček.

jed na myši

Většina lidí doma myši samozřejmě nechce. Jakmile je ale doma zjistíte, je potřeba jednat rychle. Mohou způsobit velké škody, které určitě platit nechcete. Myši mají tendence se v domech objevovat pravidelně, a to hlavně na podzim a v zimě, když už začíná být venku chladno. Problém je, že bývá těžké najít jejich skrýš. Někdy byste museli došlo rozebrat všechno vybavení a hledat nejmenší škvírky ve zdech, protože myš se díky své velikosti dokáže protáhnout i neuvěřitelně malými otvory.

myš domácí

Jsou ale místa, kde najdete spousty myší a dokonce i potkanů přímo venku. Bývají často ve vyloučených lokalitách kvůli všudypřítomnému nepořádku. Pokud v okolí takového místa bydlíte, nejspíš vás zajímá deratizace v Liberci Dezimex.cz. Právě v tomto městě působí naše firma, která vám od nepříjemných hlodavců pomůže.

Máme k dispozici spoustu profesionálního vybavení a také máme svoje postupy, které máme osvědčené. Díky nim vás zbavíme nejen myší, ale i potkanů. Jestli vás trápí třeba hmyz, ať už mravenci nebo štěnice, i s tímto problémem vám pomůžeme. Zbavíme vás všech problémů spojených s nezvanými hosty ve vašem domě. Ozvěte se nám co nejdřív, abyste nemuseli řešit rostoucí škody vlivem poškození sádrokartonů nebo zdí. I když je myš nenápadná, dokáže nadělat spoustu škod. Místo toho abyste platili opravy, stačí zavolat nás, a máte po problému. Po našem zásahu bude ve vašem domě klid a myši se vám budou vyhýbat.